Daniel Vlasák

rok narození: 1973
mail: daniel.vlasak (zavinac) email.cz

Pracuji jako právník na Ministerstvu zemědělství a do Vinoře jsem se přestěhoval s manželkou a dvěma dcerami před rokem a půl. Jsem členem výboru SVJ Mlázovická 777/1 a členem občanského sdružení „Na Dlouhých loktech“ zaměřeného na zkultivování veřejného prostoru na našem novém sídlišti. Spolupracoval jsem také na přípravě Dne Sousedů. Podílel jsem se na organizování petice za omezení výstavby za ulicí Dražkovskou. Aktivně se zajímám o dění kolem sebe, zejména v oblasti otevřenosti a transparentnosti veřejné správy a jejího fungování na komunální úrovni. Ve Vinoři se mi líbí možnost poklidného života na samém okraji metropole. Proto budu v zastupitelstvu městské části Praha – Vinoř prosazovat, aby si Vinoř uchovala v nejvyšší možné míře svůj nezaměnitelný venkovský charakter (blízkost sousedů mezi sebou, klid, pořádek, čistota, příroda). Zajímám se o historii a především právo, jsem členem Společnosti pro církevní právo.