Členové Sdružení pro Vinoř na veletrhu Svět knihy 2013

 

v pátek 17. května podepisoval DAVID SMOLJAK (obrázek vpravo) knihu o svém otci Ladislavovi „Tady všude byl“ z produkce nakladatelství FragmentV pátek 17. května podepisoval DAVID SMOLJAK knihu o svém otci Ladislavovi „Tady všude byl“ z produkce nakladatelství Fragment.

O den později se ROBERT RYTINA (obrázek vlevo – druhý zleva vedle moderátora Vladimíra Kroce) zúčastnil prezentace kompletu CD „Nebojte se klasiky!“ vydavatelství Radioservis, na němž se podílel jako hudební dramaturg a autor textové i výtvarné podoby doprovodných tiskovin. O projektu hovořili i jeho přední protagonisté: Luděk Munzar, režisér Jan Jiráň, Naďa Konvalinková a Jiří Lábus.

O den později se ROBERT RYTINA ( druhý zleva vedle moderátora Vladimíra Kroce) zúčastnil prezentace kompletu CD „Nebojte se klasiky!“ vydavatelství Radioservis, na němž se podílel jako hudební dramaturg a autor textové i výtvarné podoby doprovodných tiskovin. O projektu hovořili i jeho přední protagonisté: Luděk Munzar, režisér Jan Jiráň, Naďa Konvalinková a Jiří Lábus.

Comments are closed.