Gabriela Roberta Kludská

Do Vinoře jsme se s manželem přistěhovali z Prahy 4 na podzim roku 2005. Narodili se nám tu dvě děti a díky tomu jsem začala blíže poznávat starousedlíky i nově příchozí spoluobčany a Vinoř se stala mým skutečným domovem se vším všudy.

Jako extrovert a věčný optimista věřím, že dobrá mysl je půl zdraví. I proto jsem začala aktivně působit jako člen dnes již zaniklé Komise pro kulturu a volnočasové aktivity.

Kromě organizování kulturních akcí všeho druhu ve Vinoři, se však ráda zapojuji i do dalších oblastí, které Vinoř potřebuje řešit. Od roku 2018 jsem členem Výboru pro výchovu a vzdělávání. Sama od roku 2013 pracuji na střední škole, takže je mi tato oblast velmi blízká.

Mám radost z toho, jak se naše městská část rozvíjí. I když není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem, vidím tyto změny jako pozitivní a dál se chci podílet na tom, abychom „udělali ze světa lepší místo“.